ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veda İftarı

Kısa süre önce Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Müdürlüğümüzün sevilen şeflerinden Mustafa DAŞKIN ve Ahiler Ortaokulu´na atanan emektar memurlarımızdan Ömer ŞATIR için veda amaçlı iftar yemeği düzenlendi. Tüm Müdürlük çalışanları tam kadro yemekte buluştu.
Veda İftarı

 

 

    İlçemizin taşımalı eğitim ve muhasebe işlemlerinden sorumlu şefimiz Mustafa DAŞKIN, il içi atama yoluyla Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, ilçemiz taşınır ve donatım işlemlerinden sorumlu Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Ömer ŞATIR da aynı atamalarla ilçemiz ortaokullarından Ahiler Ortaokulu´na atandı. Atamaların Ramazan Ayına rast gelmesi nedeniyle ayrılan personellerimiz için düzenlenen öğle yemeği yerine daha birleştirici olan iftar yemeği düzenlendi. Yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU, Şube Müdürlerimiz, Müdürlüğümüz çalışanlarının yanı sıra ilçemizde ikamet eden okul idarecilerimiz de katıldı.

    Yemek öncesi konuşma yapan Sayın Durali SOMUNCU, işlerindeki gayreti, dürüstlük ve samimiyeti dolayısıyla Mustafa DAŞKIN´ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Şube Müdürlerimizden Sayın Mevlüt ERDAL da Ömer ŞATIR´ın uzun yıllar Müdürlüğümüzde yürüttüğü görevlerden bahsederek kendisine emekleri dolayısıyla teşekkür etti. Konuşmaların ardından ayrılan personellerimiz için alınan hediyeler kendilerine takdim edildi.

    Sayın Mustafa DAŞKIN ve Sayın Ömer ŞATIR´a Müdürlüğümüzde yapmış oldukları hizmetleri dolayısıyla teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde kendilerine başarılar diliyoruz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.