ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Usta Spor Spikerleri Kalecik´te

TRTSpor´un usta Spikerleri Levent ÖZÇELİK, Yalçın ÇETİN, Serhat ASKER ve Emin KARAKUŞ öğrencilerimizle Sporun Geleceği ve Karakter Gelişimi konulu bir panelde buluştu. Meslek hayatlarıyla ilgili değerli deneyimlerini paylaşan misafirlerimiz öğrencilerimize hayatımızda sporun yeri ile ilgili tavsiyeler de verdi. TRTSpor´da yayınlanan haber videosunu aşağıda bulabilirsiniz.
Usta Spor Spikerleri Kalecik´te

 

 

    Levent ÖZÇELİK sporu sadece seyirci olarak sevmekle yetinilmemesinin, hayatta spora da mutlaka yer verilmesi gerektiğinin önemini vurguladı. Televizyon karşısında kuruyemiş yiyerek spor seyretmekle sporcu olunmayacağının altını çizdi.

    Yalçın ÇETİN de öğrencilerimize hayal kurmayı ve hayallerinin peşinden gitmeyi tavsiye etti. Saha maçlarına giden biletin mahalle maçlarından geçtiğini belirterek arkadaşlığın temelinin burada atılabileceğini söyledi. Fanatikliğe kaçmadan takım tutarak sporu eğlenceli hale getirmeyi, sporun tüm dallarını keyif ile izleyip yapmayı tavsiye etti.

    Öğrencilerimizin sorularının da cevaplandığı panel sonunda Sayın Müdürümüz Durali SOMUNCU katılımcılara plaket takdim etti. Birbirinden değerli tavsiyeler ve güzel sohbetleri ile öğrencilerimize yaşayan bir ders sunan konuklarımıza teşekkür ederiz. Panel ile ilgili TRTSPOR kanlında yayınlanan haber videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

TRTSpor haber sayfası için tıklayınız...

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.