ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Turizm Haftası Programı

Gelenekselleşen turizm haftası kutlamaları bu yıl yine Şehit Mehmet Yıldırım METEM öğrencilerinin hazırladığı gösterilerle kutlandı. Ayrıca Kalecik Belediyesi işbirliği ile düzenlenen yöresel tatlar kasnak böreği ve yaprak sarmaların yarıştığı Yemek Yarışması ödül töreni de düzenlendi.
Turizm Haftası Programı

 

 

    Öğrencilerimizin hazırladığı programa İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Abdullah Abid ÖZTOPRAK, Belediye Başkanı Sayın Filiz ULUSOY, Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU ve diğer protokol üyeleri de katıldılar. Turizmin ülkemiz için önemine değinilen programda geleneksel halk oyunlarından örnekler sunuldu.

    Kaleciğin yöresel lezzetlerinde el becerilerinin yarıştığı Yemek Yarışması´nda dereceye giren vatandaşlarımız ödüllerini Sayın Filiz ULUSOY´dan aldılar. Ayrıca ilçemiz geneli düzenlenen Fotoğraf Yarışması´nda dereceye giren öğrencilerimize de ödülleri takdim edildi.

    Program anısında çekilen hatıra fotoğrafının ardından Kalecik Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı el işi sergisinin gezilmesiyle program sone erdi.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.