ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR

  SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR
 SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR

 

 

SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR

Dumlupınar İlkokulu 3/B Sınıfı öğrencisi Nilda CAN 10 Kasım’da “Atatürk ve Vatan Sevgisi” konulu şiir yarışmasında Ulu Önderi, o çok sevdiği ve kurduğu Cumhuriyeti emanet ettiği çocuklarından biri, en doğru şekilde kâğıda döktü. Sadece doğru değildi yazdıkları aynı zamanda sevgi, saygı ve masum yüreğinden çıkan bir samimiyet yüklüydü.

Hiç görmediği atasına duyduğu sevgi ve özlemi sanki o kasım sabahını yaşamışçasına anlatabilmeyi başarmıştır. Bu başarısı herkesçe kabul edilmiş ve önce ilçemizde sonrasında ise ilimizde yapılan değerlendirmeler neticesinde birinciliği hak etmiştir. Kendisini yürekten kutluyoruz.
            Bu küçük hanımın yetenekleri bununla da sınırlı değil. "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur." sözünün canlı bir örneği olarak karşımızda duruyor. Yüzme sporu ile de ilgilenen öğrencimiz Kırıkkale´de gerçekleştirilen "10 Kasım Yüzme Yarışması"nda “50 Metre Sırtüstü” ve “50 Metre Kurbağalama” alanlarında birinciliği olan bir sporcu aynı zamanda.
            Kendisini her iki alanda da gösterdiği başarılardan dolayı tebrik ediyor ve ilçemizi böyle güzel temsil ettiği için teşekkür ediyoruz. Daha nice başarılara imza atacağına inanıyoruz. Her zaman desteğimiz onunla olacaktır.

 

 

 


 

13-11-2018

 

 

 

 

 

 

 

13-11-2018

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.