ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Masallarda Yarıştı

İlçemiz ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen Masal Anlatma Yarışması Şehit Mehmet Yıldırım METEM Konferans Salonu´nda rengarenk kostümler ve birbirinden yetenekli masal anlatıcıları eşliğinde gerçekleşti. Programa Müdürlüğümüz şube müdürlerinden Sayın Ahmet Cemil BEDİR de katıldı.
Öğrencilerimiz Masallarda Yarıştı

 

 

    Ortaokullarımız kendi bünyelerinde gerçekleştirdikleri yarışmalarla ilçede diğer okul öğrencileriyle yarışacak olan masal anlatıcılarını belirlediler. Kendi okulunun birincisi olan öğrencilerimiz de bu kez maharetlerini ilçe genelindeki diğer ortaokulların seçilmiş öğrencileriyle yarıştırdılar. Şehit Mehmet Yıldırım METEM Konferans Salonu´nda gerçekleşen yarışmada;

  1. İmam Hatip Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Saliha ÇOBAN,
  2. Ahiler Ortaokulu öğrencisi 6. sınıf öğrencisi Zeynep SEĞMEN,
  3. Cumhuriyet Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi İlknur SUNAL,

    Dereceye giren öğrencilerimiz ödüllerini Şube Müdürümüz Sayın Ahmet Cemil BEDİR ve Ahiler Ortaokulu Müdürü Miktat KÖKSAL´dan aldılar. Yarışmada 1. olan Saliha ÇOBAN, yarışma sonrasında öğretmeni ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU´yu makamında ziyaret etti. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.