ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Tanıtım Konferansları

Dr.Sami ULUS Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Hemşireler Mesude ÖZBİLGE,Sevinç GÜÇLÜ ve Acil Tıp Teknisyenleri Gürkan BEKTAŞ,Okan KOÇAK hemşirelik ve acil tıp teknisyenliği bölümleri bulunan Kalecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine sağlık alanında iş hayatını konu alan mesleki tanıtım konferansı verdiler. Konferansa Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU da katıldı.
Mesleki Tanıtım Konferansları

 

 

    Günlük hayatta karşılaşılan kaza ve acil müdahale gerektiren sağlık sorunlarından kronik rahatsızlıklara kadar tüm sağlık işlerimizin en önemli aktörlerindendir sağlık personeli. Sağlığımızı önce doktorlara sonra onlara emanet ediyoruz aslında. Bu büyük emaneti yüklenebilmek üzere öğrencilerimiz önce teorik sonra da stak yaparak pratik eğitimlerini tamamlıyorlar. Her nekadar staj uygulaması yapılsa da bu işi meslek olarak yapan insanlardan öğrenecekleri çok şeyler var.

    Sağlık alanında çalışırken karşılaşılabilinecek problemler ve bunların üstesinden gelmek için püf noktaları anlatmak ve tecrübelerini paylaşmak üzere konferans veren Dr.Sami ULUS Eğitim ve Araştırma Hastanesi hemşire ve acil tıp teknisyenleri öğrencilerimizle, onları gelecekte yapmayı planladıkları görevler ve sorumlulukları hakkında bilinçlendirecek bir sohbet yaptılar.

    Hemşire ve teknisyenlerimize bilgilendirici konfernasları için teşekkür eder, öğrencilerimize sağlıklı bir meslek hayatı dileriz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.