ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karneler Dağıtıldı

2015-2016 eğitim öğretim sezonu tamamlandı. Öğrencilerimiz karne ve diğer belgelerini aldılar. İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah Abid ÖZTOPRAK ve Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU da karne heyecanına ortak olmak üzere Dumlupınar İlkokul ve Ortaokul öğrencileri ile bir araya geldiler.
Karneler Dağıtıldı

 

 

    Sınıflarında dereceye giren ve çeşitli sosyal aktivitelerde başarı gösteren öğrencilerimiz belgelerini Sayın Kaymakam Bey´den ve Müdürümüzden aldılar. Belge teslimi sırasında konuşma yapan Sayın Durali SOMUNCU karnenin bir son olmadığını, diğer senelerde hangi tempo ile çalışılması gerektiğini gösteren belgeler olduğunu belirterek, yüksek başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

    Müdürlüğümüz olarak tüm öğrencilerimize iyi bir yaz tatili geçirmeleri temennisinde bulunurken, yaz döneminde kitap okumayı ve her gün, bir saat de olsa, sene boyunca gördükleri dersleri tekrar edip yavaş yavaş yeni döneme hazırlanmaları gerektiğini hatırlatırız.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.