ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalecik´te Kurumsal Kapasite Artıyor

Müdürlüğümüzce hazırlanan ve Ankara Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Teknik Destek Programı ile desteklenen Kurumsal Kapasitenin Arttırılması Projesi kapsamında ilçemiz okul ve kurum müdürleri ve Müdürlüğümüz personeli eğitim uzmanı Şafak YAYILGAN´ın sunduğu 5 günlük seminere katıldılar.
Kalecik´te Kurumsal Kapasite Artıyor

 

 

    Müdürlüğümüz ARGE Birimi tarafından hazırlanan ve 6 Şubat 2015 tarihinde proje yetkilisi olarak Şube Müdürümüz Sayın Ahmet Cemil BEDİR ve Ankara Kalkınma ajansı arasında imzalanan sözleşmeyle hayata geçen Kurumsal Kapasitenin Arttırılması Projesi ilçemiz eğitim kurumlarında kurumsal açıdan yaşanan aksaklıkları gidermek amacını taşımaktadır. Bu bağlamda alanında uzman bir isim olan Yaşam Koçu Şafak YAYILGAN tarafından öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 grup için 5 gün,25 saatlik bir seminer düzenlendi.

    Müdürlüğümüz toplantı salonu ile Kalecik Anadolu Lisesi toplantı salonunda 44 katılımcıyla gerçekleşen toplantı sonunda düzenlenen sertifika töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU bu çalışmanın okul/kurum yöneticilerimize ve Müdürlüğümüz personeline çok şeyler kattığı, bu eğitimlerin devam etmesi gerektiği yönündeki düşüncesini belirtti ve Sayın Şafak YAYILGAN´a teşekkürlerini dile getirdi.

    Sayın Şafak YAYILGAN da Kalecik´te olmaktan mutluluk duyduğunu, eğitimin verimli geçtiğini, beş günde İmaj Yönetimi-Protokol Kuralları, Yönetim ve Liderlik, Etkili Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri, Zaman ve Stres Yönetimi, Etkin İletişim ve Beden Dili-Takım Çalışması konularına yer verdiğini söyledi.

    Kaliteli eğitimleri dolayısıyla Sayın Şafak YAYILGAN´a ve katılımları dolayısıyla değerli müdürlerimiz ve personelimize teşekkür eder, ilçemizde kurumsal kapasite ve eğitim kalitesindeki kalkınma yolundaki çalışmaların devam edeceğini belirtiriz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.