ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalecik´te Bilim Fuarı Zamanı

    Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu arasında "Temel ve Ortaöğretimde Bilim Kültürünün Geliştirilmesine Yönelik Bilim Fuarlarının Düzenlenmesi" Alt Protokolü gereğince düzenlen Bilim Fuarları, bu yıl da ilçemiz ortaokullarından Çandır, Cumhuriyet, Hasayaz Ortaokulları ve Kalecik Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesindeki ortaokul öğrencileri tarafından hazırlandı.
Kalecik´te Bilim Fuarı Zamanı

 

 

    Günlük hayatta karşılaştığımız doğal olaylar hakkında analizlerden, günlük problemlerimize çözüm getiren icatlara kadar bir çok projenin yer aldığı fuarlar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU, Şube Müdürlerimiz ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi yetkilileri tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçilerin büyük ilgi ve beğenisini toplayan fuarlarda öğrencilerimiz büyük ustalıkla projelerinin sunumlarını yaptılar.

    Öğrencilerimizi bilim yolunda yaptıkları bu çalışmalar dolayısıyla tebrik edip başarılarının devamını diler, projelerin hazırlanmasında öğrencilerimize rehberlik yapan danışman öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.