ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İletişim Semineri

Gazi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Araştırma Görevlisi Fatma Gökçen ATUK, ilçemiz öğrencilerine iletişimde dikkat edilmesi gereken noktaları ve sağlıklı bir iletişimin özelliklerini anlattı.
İletişim Semineri

 

 

    Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım METEM Konferans Salonu´nda gerçekleşen seminere Kalecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri katıldı. Araştırma Görevlisi Fatma Gökçen ATUK, iletişimin bireyler arasındaki ilişkiyi ne derece etkilediği ve neden önemli olduğu konularına değinerek, bir iletişim sürecindeki temel unsurların neler olduğunu, bu unsurların kullanımına dikkat ederek iletilmek istenen mesajın daha doğru bir şekilde aktarılarak insanlar arası olumlu duygu gelişimine de katkı sağlayacağını belirtti. Örnek olaylarla zenginleştirilen ve izleyenlerin de aktif olarak katılımda bulunduğu seminerde olumlu ve olumsuz iletişim örnekleri uygulamalı olarak gösterilerek aynı mesajın farklı yöntemlerle birbirinden çok farklı sonuçlar oluşturularak nasıl verilebileceği anlatıldı.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.