ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Durali SOMUNCU´nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Durali SOMUNCU´nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Durali SOMUNCU´nun 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

Büyük bir hızla değişen ve gelişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin fazlasını yapmamız gereken bir eğitim ve öğretim yılına daha ulaşmanın heyecanı içindeyiz. Yeni dünya düzeninde hak ettiğimiz yeri almak istiyorsak okuyan, araştıran, geleceğe yönelik hedefleri ve iddiaları olan bir nesil yetiştirmemiz gerekiyor.

Millet olarak çok çalışıp çok üreterek sırasıyla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmalıyız.  Bu hedeflere ulaşabilmenin en etkili yolu ise eğitimdir. Bizler de bu düşünceyle gece gündüz demeden idarecilerimizle, öğretmenlerimizle ve personelimizle canla başla çalışıyoruz.

Ülkemizin ihtiyaçlarına cevap verecek, insanlarımızın taleplerini karşılayan ve önceliklerini dikkate alan bir eğitim anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı arttırmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmak istiyoruz.

Asıl amacımız olan millî ve manevî değerlere sahip, vatanını, milletini seven, kaliteli, özgür düşünen, evrensel değerleri kavramış, başarılı nesiller yetiştirmek için başta fedakâr öğretmenlerimiz olmak üzere bütün eğitim kadromuzla bu eğitim ve öğretim yılında da hizmet verme gayreti içinde olacağız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere eğitim hayatına katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunuyor, fedakâr çalışmalarıyla bizi onurlandıran öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve personelimize teşekkür ediyor, evlatlarımız olan öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 Öğretim Yılı’nın öğretmenlerimize, yöneticilerimize, öğrencilerimize, velilerimize, çalışanlarımıza kısacası, bütün Kalecik Eğitim Ailesi’ne hayırlı olmasını diliyor, sağlıkla başlayıp sağlık ve başarıyla tamamlamayı temenni ediyorum.

 

                                                            

                                                                                                     Durali SOMUNCU

                                                                                                İlçe Millî Eğitim Müdürü

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.