ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hikaye Uzmanları Müdürümüzü Ziyaret Etti

Müdürlüğümüz ARGE Birimince ilçe genelinde düzenlenen Bu Benim Hikâyem yarışması okul elemleri devam ediyor. Öğrencilerimiz okullarını temsilen yarışmaya katılmak üzere okullarındaki hikâye yazan diğer arkadaşları ile rekabet ediyorlar. Bu rekabete katılan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri okul müdürü Cuma TERZİ ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU´yu ziyaret ettiler.
Hikaye Uzmanları Müdürümüzü Ziyaret Etti

 

 

    Bu Benim Hikayem yarışması hazırlıkları hızla devam ediyor. Öğrencilerimiz eserlerini hazırlayıp okullarında kurulan komisyonlarda yarıştırıyorlar. Cumhuriyet Ortaokulu´ndan okullarını temsil etmek üzere yarışmaya katılan öğrencilerimiz Gönül KAYA, Aleyna PEKŞEN, İlayda PEKŞEN, Emre ULU, Cansel KARADOĞAN eserlerini tanıtmak ve fikir almak üzere sosyal faaliyetlere katılım da öğrencilerimizi teşvik eden Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU´yu ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden ve edebiyata ilgilerinden dolayı memnun olan Sayın Durali SOMUNCU öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektirdi.

    Kalecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor ve tüm öğrencilerimizin bu tür yarışmalar katılımlarını tavsiye ediyoruz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.