ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet´ten Veda Yemeği

Cumhuriyet İlkokulu Okul-Aile Birliği, Altındağ-Öğretmen Abdullah İlkokulu´na görevlendirilen okul Müdürü Mustafa YİĞİT ve alan değişikliği suretiyle ataması çıkan sınıf öğretmenlerine veda amacıyla öğle yemeği tertipledi. Yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU, çok sayıda okul/kurum müdürü, öğretmen diğer kurum çalışanı katıldı.
Cumhuriyet´ten Veda Yemeği

 

 

    Saz sanatçısının eserleri arasında geçen yemek sonrasında okuldan ayrılan öğretmen ve okul müdürü Mustafa YİĞİT, birlikte görev yaptığı arkadaşları ve meslektaşlarına veda konuşmalarını yaptılar. Mikrofona davet edilen Sayın Durali SOMUNCU konuşmasında yeni görev yerlerinin hayırlı olması temmenisinde bulundu ve başarılar diledi. Geçtiğimiz haftalarda ilçemizdeki görevinden ayrılarak Pursaklara atanan Dumlupınar Ortaokulu eski müdürü Adem YENİPINAR´da ev sahibi okul yöneticileri ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ederek ayrılan öğretmenlerimizi tebrik etti.

    Müdürlüğümüz olarak bizler de atamaların hayırlı olmasını temenni ediyor, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mustafa YİĞİT´e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.