ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Annelerimize Hediye Olsun

İlçemiz okullarından Cumhuriyet İlkokulu ve Dumlupınar Ortaokulu öğrencileri iki ayrı program ile annelerine olan sevgilerini gösterdiler. Cumhuriyet İlkokulu toplantı salonunda ve Şehit Mehmet Yıldırım METEM Konferans Salonu´nda düzenlenen gösterilere Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU da katıldı.
Annelerimize Hediye Olsun

 

 

    İlk olarak Cumhuriyet İlkokulu Anasınıfı öğrencilerinin okulun toplantı salonunda hazırladıkları program izlendi. İstiklal Marşı´nın bir anasınıfı öğrencisi tarafından ezbere okunduğu gösteride velilerimiz öğrencilerimizden daha heyecanlıydı. Birbirinden güzel şarkıları annelerine hediye eden miniklerimizin dönem boyunca yapmış oldukları sanat çalışmaları da salonun duvarlarında sergilendi.

    Öğleden sonra Şehit Mehmet Yıldırım METEM Konferans Salonu´nda da Dumlupınar Ortaokulu öğrencilerimizin gösterisi yer aldı. Şarkılar, şiirler, sinevizyon gösterisi ve tiyatro gösterileriyle annelerini hem güldüren hem duygulandıran öğrencilerimiz program sonunda bir de sürpriz çekiliş heyecanı yaşattılar. Tüm katılımcılara gül ve çeşitli hediyelerin verilmesiyle program sona erdi.

    Bu vesileyle biz de tüm annelerimizin "Anneler Günü"nü kutluyoruz.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.