ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Kulübü Kalecik Şubesi´nden Ödül

Ankara´nın kültürel zenginliklerini tüm vatandaşlarımıza duyurmak, tarihi ve kültürel mirasın korunmasını sağlamak ve Ankara´nın sorunlarına ışık tutmak gibi amaçlarla kurulan Ankara Kulübü Derneği Kalecik Şube Başkanı Sayın Kemal KAYAOĞLU , ilçemize eğitim alanındaki katkılardan dolayı Sayın Müdürümüz Durali SOMUNCU´ya Ankara seğmeni figürlü ödül takdim etti.
Ankara Kulübü Kalecik Şubesi´nden Ödül

 

 

    İlçemiz öğrencilerinin ufkunun açılması amacıyla fikir ve edebi sanatta ustalaşmış yazar, şair ve düşünürleri ilçemiz öğrencileriyle buluşturması, okuma alanındaki projelerle öğrenilerimizin daha çok kitap okuması ve toplumumuzun bu yönde bilinçlendirilmesi çalışmaları, öğrencilerimizin özel yönlerini keşfederek bunların çeşitli faaliyetlere katılmakla güçlenmesi amacıyla yapılan teşvik çalışmaları, çeşitli alanlarda kurs ve seminerler düzenlenmesi gibi birçok alanda ilçemiz eğitim kalitesini arttırmaya yönelik olumlu çalışmaları dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU, Ankara Kulübü Derneği Kalecik Şubesi yönetim üyeleri tarafından ödüle layık görüldü. Müdürümüze Ankara Seğmeni figürü takdim eden Kalecik Şube Başkanı Sayın Kemal KAYAOĞLU okullarımızda öğrencielrimz tarafından seğmen grupları oluşturmak için Kalecik Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği içinde kurs açılması için çalışma başlattıklarını belirtti.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.