ANKARA KALECİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

1. Dönem Değerlendirme Toplantısı

2015-2016 eğitim öğretim sezonunun ilk dönemi geride kaldı. Bu dönemde uygulamaya konulan Kalecik Kaymakamlığı ile işbirliğinde hazırlanan Adım Adım Başarıya Kalecik projesinin uygulanması da hızla devam ediyor. 1. dönem TEOG sonuçları, destekleme ve yetiştirme kursları, proje kapsamında yapılan deneme sınavları ve 1. dönem karne sonuçlarını değerlendirmek üzere Sayın Kaymakam Dr. Abdullah Abid ÖZTOPRAK başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
1. Dönem Değerlendirme Toplantısı

 

 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Durali SOMUNCU ve şube müdürlerimizin de hazır bulunduğu toplantıya tüm okul müdürlerimiz ve AR-GE Birimi personeli de katıldı. Toplantıda Adım Adım Başarıya Kalecik projesinde gelinen noktada ortaya çıkan tablo, okullarımızın karne başarı durumları ve ortaokullarımızın TEOG sonuçları paylaşıldı. Okullarımızda okutulan seçmeli dersler ve öğretmen durumu hakkında Sayın Kaymakam Bey´e brifing verildi.

Ankara Cad. Hükümet Konağı 3. Kat - 3128571004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.